برق کشی ساختمان تهران

برق کشی ساختمان تهران با پرسنل متخصص و نازلترین قیمت ها در کلینیک ساختمانی 

کلینیک ساختمانی تهران یکی از نمونه ترین و فعال ترین شرکت های ساختمان سازی و برق کشی در تهران ، بازسازی ساختمان ، تعمیرات ساختمان ، لوله کشی ساختمان و انواع دیگر خرده کاری از  دیگر فعالیت های مربوط به امور داخلی و خارجی ساختمان در تهران است که در سال 1388در تهران فعالیت خود را به کمک پرسنل متخصص و جوان و با انگیزه و مدیریت توانا آغاز کرد .

برق کشی ساختمان تهران

ادامه مطالب

معرفی شرکت و تکنسین برق کار

این شرکت یکی از شرکت های ویژه و فعال در تهران بزرگ است که با خدماتی ویژه در عرصه ساختمان سازی و به خصوص برق کشی ساختمان تهران و سایر خدمات مربوط به برق ساختمان در حال ارائه خدمات می باشد ، تکنسین برقکار ما جزو نمونه ترین و فعال ترین نیروها بوده که با تعهد و تخصص در کار خود بهترین ها را در تهران برای شما رقم می زنند .

ما در کلینیک ساختمانی تهران آماده ارائه خدمات ساختمانی با بروز ترین تجهیزات ساختمان مطابق با استاندارد های جهانی همراه با نیروی آموزش دیده هستیم . 

خدمات برق کشی ساختمان تهران

اجرا و تعمیرات سیم کشی و کابل کشی

رفع اتصالی و قطعی برق ساختمان

نصب انواع لوستر،چراغ و دیوارکوب

نصب هالوژن و ال ای دی

نصب و سیم کشی آیفون تصویری

نصب و سیم کشی کولر آبی و گازی و انواع دیگر کارها

خدمات برق کشی و سیم کشی به صورت ایمن

برق به‌عنوان یکی از مهم‌ترین نیازهای زندگی مدرن شناخته می‌شود، نعمتی که باعث شده زندگی‌مان خیلی آسان‌تر از گذشته شود. امروزه برای استفاده از بسیاری از لوازم برقی منزل و محل کار نیاز به برق داریم. همچنین برق توانسته روشنایی لازم برای ساختمان را تأمین کند. درواقع برق توانسته بسیاری از نیازها برآورده و مشکلات را برطرف کند؛ به همین دلیل لحظه‌ای سر کردن بدون آن غیرممکن به نظر می‌رسد.

اما اگر نیاز به برق‌کشی ساختمان مسکونی یا برق‌کشی صنعتی داشته باشیم چطور باید برقکار موردنظرمان را جستجو کنیم؟ اگر نیاز به سیم‌کشی برق ساختمان از کف و یا تصمیم به سیم‌کشی برق روکار و سیم‌کشی برق توکار داشته باشیم گزینه پیش روی ما چیست؟ وقتی نیاز به یک برق‌کار خوب و ماهر در تهران داشته باشیم چطور باید او را پیدا کنیم؟ وقتی نیاز به تعمیر و یا نصب کلید و پریز برق داشته باشیم به چه کسی باید اعتماد کنیم؟ خدمات الکتریکی در تهران توسط چه کسی انجام می شود؟ شماره الکتریکی‌های تهران را از کجا بیابیم؟ الکتریکی سیار یا الکتریکی آنلاین هم وجود داره؟

اگر شما هم برای برق کشی ساختمان و یا تعمیر سیم کشی در تمام نقاط تهران به کمک برقکار ماهر نیاز دارید، ما به شما کمک می‌کنیم تا زودتر به خواسته خود برسید و تجربه متفاوتی از دریافت خدمات برق‌کاری و سیم‌کشی کلید و پریز داشته باشید.

برق کشی ساختمان تهران

برق کشی ساختمان به روش سیم کشی توکار

در این روش سیم ها و کابل های برق از زیر سیمان و گچ رد می کنند و سیم ها روی دیوار دیده نمی شود که اصطلاحا توکار می گویند.و در قسمت هایی از دیوار که نیازی به لوله گذاری نیست سیم ها در قسمت درونی دیوار تعبیه می شود.

برق کشی ساختمان تهران

برق کشی ساختمان به روش سیم کشی روکار

زمانی که کابل ها،سیم ها و لوله های برق از روی دیوار رد می کنیم اصطلاحا سیم کشی روکار می گوین که کابل ها و سیم ها در فضای بیرونی دیوار قرار می گیرد که در بسیاری از موارد از این روش استفاده نمی کنیم.

برق کشی ساختمان تهران

چه عواملی قیمت برق کشی ساختمان را تعیین میکند؟

قیمت این کار قبل از هر چیز، با توجه به نقشه تعیین می گردد. طبق نقشه مشخص می شود که متراژ کار چقدر است، چند متر و از چه نوع کابلی مورد نیاز است، چه متریالی بجز سیم مانند جعبه های تقسیم، داکت یا فیوز مورد نیاز است. علاوه بر این‌ها هزینه دستمزد هم به مخارج اضافه می گردد

خدمات برق کشی و انواع خرده کاری های برق در کلینیک ساختمانی تهران

سیم کشی ساختمان و سیستم روشنایی مجتمع های مسکونی مهم ترین مرکز تاسیساتی ساختمان است که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. افراد غیر متخصص و ساکنین آپارتمان نباید تاسیسات و سیستم برق رسانی را دستکاری کنند. برق نیروی بسیار قوی است و عدم رعایت اصول ایمنی در برق کاری، خطرات جانی را به همراه دارد. وجود اشکال در کلیدها و پریزها، خرابی سیستم روشنایی راه پله،تعمیر و یا تعویض آیفون های قدیمی، اشکال در برق رسانی موتورخانه آپارتمان ها و مواردی از این قبیل را می توانید به سادگی برطرف کنید.

فقط کافی است با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت در محل موردنظر حاضر شویم.

برق کشی ساختمان تهران

مراحل برق کشی ساختمان

  • تهیه نقشه
  • اندازه و خط تراز
  • کنده کاری
  • قوطی کاری
  • لوله گذاری

شرکت کلینیک ساختمانی تهران برای برق کشی ساختمان از متخصصان برقکار استفاده می کند که دارای مدرک برق از دانشگا ها های کشور می باشند که برق کشی را به صورت اصولی و صحیح در اسرع وقت برای شما انجام می دهند.

برق کشی ساختمان

ایمن تر از همیشه با خدمات برق کشی ساختمان

برق به‌عنوان یکی از مهم‌ترین نیازهای زندگی مدرن شناخته می‌شود، نعمتی که باعث شده زندگی‌مان خیلی آسان‌تر از گذشته شود. امروزه برای استفاده از بسیاری از لوازم برقی منزل و محل کار نیاز به برق داریم. همچنین برق توانسته روشنایی لازم برای ساختمان را تأمین کند. درواقع برق توانسته بسیاری از نیازها برآورده و مشکلات را برطرف کند؛ به همین دلیل لحظه‌ای سر کردن بدون آن غیرممکن به نظر می‌رسد.

اما اگر نیاز به برق‌کشی ساختمان مسکونی یا برق‌کشی صنعتی داشته باشیم چطور باید برقکار موردنظرمان را جستجو کنیم؟ اگر نیاز به سیم‌کشی برق ساختمان از کف و یا تصمیم به سیم‌کشی برق روکار و سیم‌کشی برق توکار داشته باشیم گزینه پیش روی ما چیست؟ وقتی نیاز به یک برق‌کار خوب و ماهر در تهران داشته باشیم چطور باید او را پیدا کنیم؟ وقتی نیاز به تعمیر و یا نصب کلید و پریز برق داشته باشیم به چه کسی باید اعتماد کنیم؟

اگر شما هم برای برق کشی ساختمان و یا تعمیر سیم کشی در غرب و شرق تهران و در شمال و جنوب تهران به کمک برقکار ماهر نیاز دارید شرکت کلینیک ساختمانی تهران با مجموعه ای از بهترین برقکاران در خدمت شما است تا برق کشی ساختمان و یا تعمیرات سیم کشی را برای شما با کمترین هزینه انجام دهد.

برق کشی ساختمان

برق کشی ساختمان های اداری با کلینیک ساختمانی تهران

در برقکاری ساختمانهای اداری که مطمئنا کاربران زیادتری نسبت به ساختمان تجاری و یا مسکونی در هر متر مربع (نسبت ۴ به ۱) حضور خواهند داشت ، معمولا احتمال افزایش پرسنل در آینده را هم در نظر میگیرند. همچنین نیاز هر کاربر به وجود چند عدد پریز برق نرمال و برق ups ، تلفن ، شبکه و دیگر تجهیزات ضروری است ، که البته منجر به اضافه شدن حجم چند برابری ملزومات برقی میگردد. بنابراین در برقکاری ساختمان اداری هم حجم بالایی(ملزومات برق) در داخل واحد داریم و هم اینکه مشاعات پر حجمی از تاسیسات برق را شاهد خواهیم بود.

لازم بذکر است که کارفرما فقط یک نقشه سطح یک یا سطح دو را در اختیار برقکار ساختمان قرار میدهد و سطح انتظار و نیاز خود را بر حسب چیدمان و تعداد پرسنلش بیان میکند. مابقی جزئیات از قبیل: نقطه درست استارت کار در عملیات برقکاری ، هماهنگی با دیگر پیمانکاران ، اولویت بندی کارها ، مدیریت زمان و نیروها ، آنکال داشتن نیروی کار ورزیده ، تسلط شخص پیمانکار(برقکار اصلی) وحضور پیوسته وی ، برآورد متره جنس و درخواست به موقع ، ابزار کار کامل و کارآمد … همه و همه لازمه یک اجرای خوب و بی عیب و نقص میباشد.

البته تمامی موارد مذکور زمانی عملی خواهد شد که شخص در برقکاری ساختمان دارای تجربه لازم ،در خصوص ساختمانهای اداری و نیز دانش کافی و بروز باشد و نیازهای عمومی این نوع اماکن را بشناسد تا توانایی این را داشته باشد که در مواقع لزوم پیشنهادها و راهکارهای مناسبی را در اختیار کارفرما قرار دهد.

کلینیک ساختمانی تهران یکی از نمونه ترین شرکت های است که تجربه زیادی در برق کشی ساختمان مسکونی و اداری دارد و از بهترین نیرو ها استفاده می کند و انواع برق کشی ها را در اسرع وقت با رضایت مندی بالا انجام می دهد.همچنین شرکت کلینیک ساختمانی تهران دارای مشاوران زبده می باشد که در صورت هرگونه سوالی به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی می باشد.

برقکشی ساختمان تهران
تماس مرکزی( تمام مناطق)

Enter your keyword