تاسیسات ساختمانی چیست ؟

تاسیسات ساختمانی چیست ؟

تاسیسات ساختمانی پیست ؟

تاسیسات ساختمانی عبارت از استفاده مطلوب از کلیه امکانات شرکت های تاسیساتی و مهندسین مکانیک، برق، عمران ومعماری جهت احداث سیستم های گرمایشی و سرمایشی، تهویه مطبوع ، گاز، آب، برق، تخلیه فاضلاب، علائم هشدار دهنده، تماس تلفنی، ارتباط بین داخل و خارج ساختمان و حمل و نقل بین طبقات با استاندارد و کیفیت مطلوب می باشد. شرکت های تاسیساتی توسط مهندسین و کارشناسان مجرب به محاسبه و اجرای دقیق می پردازند بنابراین باعث ایجاد ایمنی، زیبایی ،استحکام و افزایش عمرمفید ساختمان می شوند .

تاسیسات ساختمانی

تاسیسات ساختمان در تهران

شرکت کلینیک ساختمانی تهران با داشتن پرسنل متخصص در زمینه تعمیرات ساختمان ، تاسیسات ساختمانی و بازسازی ساختمان و همچنین ابزار و تجهیزات لازم و کافی می کوشد بهترین و با کیفیت ترین پروژه های ساختمانی را برای شما بوجود اورد.

تاسیسات مکانیکی

تاسیسات ساختمان و انواع آن

تاسیسات ساختمانی شامل دو بخش تاسیسات مکانیکی و تاسیسات الکتریکی می باشد

تاسیسات مکانیکی

تاسیسات مکانیکی شامل ، بازسازی و تعمیر پکیج های آب سرد و گرم ، لوله کشی ساختمان ، نصب شوفاژ ، سرویس و نگه داری موتورخانه

تاسیسات الکتریکی

تاسیسات الکتریکی شامل ، هوشمند سازی ساختمان ، برق ذخیره ساختمان ، حل مشکلات الکتریکی و … می باشد .

تاسیسات در ساختمان

تاسیسات در ساختمان

تاسیسات ساختمانی در پروژه های ساختمان سازی اهمیت زیادی دارد و میتوان گفت که تا ان جا به این حرفه در ساختمان سازی اهمیت می دهند که ان را به عنوان تخصصی مهم در عزصه ساختمان سازی معرفی کرده اند و واحد دانشگاهی به این رشته اختصاص داده اند.

تاسیسات ساختمانی در تهران با توجه به بودن ساختمان های بزرگ مطابق با طراحی روز نیازمند دقت و تخصص بالایی دارد تا بتوان در این حرفه خدمات رسانی کرد ، امروزه حتی سیستم های تاسیساتی در ساختمان مانند : سیستم برق ذخیره ساختمان و یا هوشمند سازی ، با استاندارد و طراحی های جدیدی به بازار عرضه می شود و طبیعتا طریقه کار با سیستم هم تتغییر بسیاری کرده است . ما در کلینیک ساختمانی تهران خود را مطابق با دانش و استاندارد های جهانی در زمینه تاسیسات ساختمانی وفق داده ایم و بهترین ها را برای شما به ارمغان می اوریم.

تاسیسات ، تعمیرات ساختمان

نصب شیر آلات ساختمانی به صورت اصولی

یکی دیگر از وظایف دیگر شرکت ساختمانی کلینیک ساختمانی تهران نصب و تعمیرات تجهیزات ساختمانی از جمله نصب و  تعمیر و شیر آلات ساختمانی می باشد . تاسیسات ساختمانی می تواند شامل نصب ، تعمیر و راه اندازی انواع لوله ها و شیر آلات ساختمانی شود. ما در کلینیک با داشتن استاد کاران توانا و با استفاده از بهترین شیر الات موجود در بازار بهترین و نمونه ترین لوله کشی و نصب شیر الات را برای شما رقم بزنیم.

تاسیسات ساختمان با کیفیت با کلینیک ساختمانی تهران

تاسیسات ساختمان

تاسیسات در ساختمان و نقش آن در ایمنی ساختمان

همانطور که میدانیم ساختمانی که در آن سکونت میکنیم باید از همه لحاظ دارای ایمنی باشد تا مبادا جان انسان های ساکن در آن به خطر بی افتد ، بر همین اساس ما در این جا به نقش  ایمنی تاسیسات ساختمان در ایمن بودن کل ساختمان می پردازیم . در بسیاری از مواقع قسمت هایی از اجزای تاسیسات ساختمانی دچار اسیب می شوند ،در ابتدا شاید این اسیب ها جدی نباشند اما در بلند مدت ممکن باعث ایجاد خطرات جدی مانند : آتش سوزی ، از کار افتادن زنگ های هشدار ساختمان و …گردد.

پیچیدگی تاسیسات ساختمان

با توجه به پیشرفت دانش روز مطابق با بهترین مهندسان و طراحان سیستم های تاسیساتی لازم است که کار طراحی و تاسیسات ساختمان را به گروهی سپرد که با استفاده از دانش خود بهترین و ایمن ترین پروزه های کاری را به شما عزیزان تحویل دهند . تاسیسات ساختمانی خود را به مهندسان به روز ما بسپارید.

تاسیسات ، تاسیسات در ساختمان ، تاسیسات مکانیکی ، تاسیسات الکتریکی 

tasisat sakhteman

 

 

نوشتن یک پیام

Your email address will not be published.

پست مرتبط

Call Now Buttonتماس مرکزی( تمام مناطق)

Enter your keyword