لوله کشی ساختمان تهران

لوله کشی ساختمان تهران

لوله کشی ساختمان تهران بکی از خدمات ساختمانی دیگر است که توسط شرکت کلینیک ساختمانی تهران به مشتریان عزیز در تهران و حومه ارائه می شود ، خوشحالیم که شما عزیزان به صفحه ما سر زده ایید و ما را دنبال می کنید در ادامه با ما باشید تا بیشتر در مود خدمات لوله کشی و همچنبین اشنایی با نوع و شیوه کار ما و همچنین پرسنل لوله کشی و تعرفه و قیمت انجام پروژه های ما اشنا شوید .

لوله کشی ساختمان تهرانآشنایی با بخش لوله کشی ساختمان

بخش لوله کشی در کلینیک ساختمانی تهران در همان اوایل شروع کار شرکت مدنظر مدیریت توانای ما قرار گرفت ، و بعد از همفکری اعضای شرکت تصمیم بر آن شد تا ما در شرکت علاوه بر ارائه خدمات تعمیرات ساختمان ، بازسازی ساختمان ، تاسیسات ساختمان ، خرده کاری ساختمان ، نقاشی ساختمان ، گچکاری ساختمان و خدمات بنایی ساختمان سایر خدمات را در حوزه های لوله کشی آب و فاضلاب ، نصب و تعمیر پکیج های گرم و سرد و لوله کشی آب اشامیدنی در ساختمان را هم ارائه دهیم .

خدمات لوله کشی

لوله کشی ساختمان یکی از مهترین قسمت ها در ساخت و ساز ساختمان است.لوله کشی ساختمان شامل لوله کشی آب،گاز، فاضلاب است.ما در کلینیک ساختمانی تهران لوله کشی را به صورت اصولی و در کمترین زمان انجام می دهیم تا از صرف وقت و هزینه ی اضافی برای تعمیرات دوباره صرفه جویی کنیم.

لوله کشی توکار یا روکار ؟

شاید برای همه ی ما این سوال پیش آمده باشد که آیا لوله کشی توکار مناسب تر است یا روکار.ولی به هیچ عنوان بدون بررسی و ارزیابی محیط لوله کشی نمی توان گفت که برای این محیط لوله کشی توکار مناسب است یا روکار.

لوله کشی ساختمان تهران

نکاتی در مورد انتخاب لوله کشی توکار یا روکار

• چنانچه خواهان طراحی داخلی به سبک خانه های شیک و لوکس هستید بهتر بوده به لوله کشی روکار فکر نکنید.
• اگر هزینه لوله کشی برای شما مهم بوده و به دنبال یک لوله کشی مقرون به صرفه هستید بهتر بوده در زمانی که قصد اصلاح لوله کشی را داشته از روش لوله کشی توکار استفاده نکنید.
• چنانچه از بابت دسترسی به لوله ها در هنگام لوله کشی نگران بوده نیز می توانید از لوله کشی زیر سقفی استفاده نمایید.
• اگر کیفیت اجرای لوله کشی برای شما از اهمیت بالایی برخوردار بوده لوله های گالوانیزه انتخاب مناسبی نبوده و بهتر است از لوله های پلیمر و یا 5 لایه استفاده نمایید.
• در صورت داشتن نگرانی بابت زیبایی محیط و همچنین کمبود بودجه خود جهت لوله کشی، می توانید لوله کشی روکش دار با داکت کشی انجام دهید.
• برای ایجاد تغییرات در خانه و نیز محیط های مصرفی گوناگون لوله کشی توکار انتخاب مناسب تری خواهد بود.
• و …
*در انتخاب لوله کشی شناخت شرایط محیطی و ساختمان مورد نظر بسیار حائر اهمیت بوده و به طور معمول در خانه های نوساز لوله های توکار انتخاب مناسب تری خواهند بود.

لوله کشی ساختمان

نحوه لوله کشی آب ساختمان

لوله کشی آب ساختمان به دو نوع کاملا مجزا تقسیم می شود نوع اول لوله کشی فاضلاب است که باید با ابزارآلات و اصول و قواعد خاص خودش اجرا شود و مربوط به خروج پسماندها از ساختمان است نوع دوم لوله کشی آب سرد و گرم ساختمان است که برای وارد شدن آب شرب به داخل بنا اعمال می شود .

جهت لوله کشی آب سرد و گرم باید اصولی را رعایت نمود تا آب مصرفی به نحوی در ساختمان جریان یابد که بعدها لوله ها دچار نشت کردن ، گرفتگی به واسطه شیب نامناسب و یا هر گونه ایراد دیگری نشوند .

لوله کشی آب ساختمان اگر صحیح اجرا گردد مزایایی دارد ، همچون صرفه جویی در هزینه ، صرفه جویی در وقت و عدم پرداخت مبالغ اضافی پس از نصب جهت تعمیرات یا جابجایی ها و ….

قبل از انجام هر گونه فعالیتی ، باید مقدار فشار آب و میزان مصرف آن را مشخص کرده و بر اساس این دو فاکتوریل جنس لوله ها ، وزن و اندازه آنها را تعیین می کنند .

لوله کشی ساختمان

خدمات ما

لوله کشی ساختمان

لوله کشی فاضلاب ساختمان

لوله کشی ساختمان تهران

لوله کشی موتورخانه و شوفاژ

لوله کشی ساختمان تهران

نصب و تعمیر پمپ خانگی

لوله کشی ساختمان تهران

تعمیرات لوله کشی ساختمان

قیمت لوله کشی ساختمان چگونه محاسبه می شود؟

متخصصان تاسیسات پس از بررسی دقیق ساختمان شما و با توجه به میزان نیاز شما، قیمت لوله کشی ساختمان را تعیین می‌کنند.. قیمت لوله کشی ساختمان به عوامل متفاوتی بستگی دارد. به صورت کلی نمی‌توان قیمت لوله کشی ساختمان واحد بیان نمود

عوامل اثرگذار بر قیمت وله کشی ساختمان

  • متراژ مورد نیاز برای لوله کشی
  • مصالح مورد استفاده برای لوله کشی ساختمان
  • نوع لوله مورد استفاده برای لوله کشی ساختمان
  • اجرت لوله کش آب(لوله کش ماهر آب و ساختمان)
لوله کشی ساختمان تهران

متخصصان شرکت کلینیک ساختمانی تهران آماده اند تا دراسرع وقت پس از تماس شما جهت تشخیص ترکیدگی لوله و رفع نم و رطوبت در اقصی نقاط استان تهران حضور یافته و نسبت به انجام کلیه امور لوله کشی ساختمان از قبیل نصب ، تعویض و تعمیرات لوله کشی ، تشخیص محل دقیق ترکیدگی و نشتی لوله با دستگاه بدون تخریب ، رفع نم و رطوبت ، لوله کشی موتورخانه ، رفع گرفتگی لوله ها با دستگاه، نوسازی و بازسازی منازل قدیمی و غیره اقدام نمایند.

لوله کشی ساختمان تهران
تماس مرکزی( تمام مناطق)

Enter your keyword