نقاشی ساختمان تهران

نقاشی ساختمان تهران با کادری مجرب و ماهر در کلینیک ساختمانی 

کلینیک ساختمانی تهران با اتکا به مدیریت جوان و تحصیل کرده و همچنین با سابقه کاری بیش از دو دهه در زمینه های لوله کشی ساختمان،برق کشی ساختمان، نقاشی ساختمان تهران ،بازسازی ساختمان،و انواع دیگر خرده کارهای ساختمان یکی از معتبرترین کلینیک های ساختمان در تهران و حومه می باشد.

نقاشی ساختمان سریع ترین و موثرترین روش در تغیر فضای داخلی و خارجی ساختمان است.و در هر زمان می توان متناسب با دکوراسیون داخلی و مطابق با آن رنگ ها را عوض کرد.

کدام رنگ را انتخاب کنیم؟

نقاشی ساختمان تهران
  • رنگ قرمز : مزاج گرم دارد.براثر استفاده از رنگ قرمز ارتعاشات درمان کننده وتقویت کننده ای برقرار می شود. 
  • رنگ نارنجی : مزاج گرم دارد.رنگ نارنجی علامت انرژی می باشد.این رنگ از اختلاط دو رنگ قرمز و زرد حاصل می شود.
  • رنگ زرد : رنگ زرد مزاج گرم و خشک دارد.این رنگ علامت هوش،فهم،درایت زیادو عشق ورزی می باشد. 
  • رنگ سبز : رنگ سبز دارای ارتعاشات متعادل کننده مهمی برای سیستم عصبی می باشد.مزاج این رنگ معتدل است.
  • رنگ آبی : مزاج خنک دارد.رنگ آبی موجب آرامش و تشعشعات صلح آمیز شده، دارای کیفیت خواب آور است.همچنین آبی فیروزه ای برای ایرانیان علامت پیروزی می باشد.
  • رنگ بنفش : معتدل است با گرایش به سردی. رنگ بنفش از ترکیب رنگ قرمز(مربوط به جسم) و رنگ آبی(مربوط به روح) حاصل می شود.استفاده از رنگ بنفش برای رفع بی خوابی و رفع نارسایی ذهن توصیه می شود.

هنگامی که تصمیم به نقاشی ساختمان گرفتید.باید رنگ ها را خودتان انتخاب کنید به همین منظور طیف گسترده ای از رنگ ها وجود دارد که باید با رنگ در،پرده ها و دکوراسیون داخلی هماهنگ باشد. به طور مثال در دکوراسیوت و تم های آسیایی از رنگ های پررنگ تر مانند قرمز،سبز و طلایی استفاده کرد.نقاشی ساختمان امر مهمی است ولی دیگران نگران نباشید چون کلینیک ساختمانی تهران در زمینه نقاشی ساختمان از بهترین نقاشان استفاده می کند که با مشاوره دادن به شما مشتریان گرامی می توان بهترین رنگ ها را متناسب با تمام فاکتور ها انتخاب کنید.

نقاشی ساختمان تهران

خدمات حرفه ای نقاشی ساختمان در تهران

مهارت نقاشی ساختمان را میتوان با تجربه و گذراندن کلاس ها و دوره های آموزشی یاد گرفت اما آنچه یک نقاش حرفه ای را از نقاش های دیگر متمایز میکند خلاقیت است.البته تجربه و دانش کافی در زمینه شناخت و ترکیب رنگ ها قطعا در نقاشی ساختمان تاثیر پذیر است.کلینیک ساختمانی تهران از افرادی با تجربه و آموزش دیده جهت نقاشی ساختمان استفاده می کند که با کم ترین هزینه و دقت زیاد با کیفیت ترین کارها را به شما تحویل می دهد.

روش های نوین نقاشی ساختمان تهران

در گذشته که امکانات محدود بود تنها از رنگ های روغنی و پلاستیکی برای نقاشی ساختمان استفاده میشد.اما امروزه از روش های جدیدی برای زیباسازی ساختمان استفاده می شود یکی از رایج ترین روش ها بعد از بازسازی ساختمان اجرای کاغذ دیواری یا پوستر است.همچنین از روش های دیگری مانند آینه کاری ،کناف کاری ، نورپردازی و پتینه کاری در کنار سایر رنگ ها استفاده می شود که جلوه ای خاص و زیبا به ساختمان می دهد. همچنیسن برای زیباسازی هر چه بیشتر منازل می توان از ترکیب این روش ها استفاده کرد که تم ها و جلوه های ویژه را می توان خلق کرد.

نقاشی ساختمان تهران

قبل از اقدام به نقاشی ساختما حتما جهت رفع نم و رطوبت ساختمان اقدام کنید.

رنگ آمیزی دیوار ها و سقف

هر رنگ از نظر روانشناسی تاثیرات مختلفی دارد و هنگام ورود فرد به ساختمان این حس در او به وجود می آید.ممکن است ما در نقاشی ساختمان از رنگ های تیره استفاده کنیم تا فضای دنج و آرامی را به وجود بیاوریم یا از رنگ های روشن تر استفاده کنیم که فضا را بزرگتر نشان دهد.همچنین برای طراحی اتاق کودک از رنگ های شاد و نقاشی استفاده کنیم.

کلینیک ساختمانی تهران از متخصصانی استفاده می کند که در زمینه رنگ شناسی بسیار وارد هستن و متناسب با فضای خانه ساختمان را برای شما نقاشی می کنند.

نقاشی ساختمان تهران

چرا نقاشی ساختمان بسیار مهم است؟

بدیهی است، که زیبایی و شیک بودن را به خانه شما اضافه می کند کودکان و والدین زمان نسبتاً زیادی را برای تماشای تلویزیون یا صرف غذا در مقابل تلویزیون در اتاق نشیمن می گذرانند. شما می توانید با ایده های نقاشی زیبا، به دیوارها نشاط بیشتری ببخشید تا بیشتر به چشم بیایند و خاص تر شوند.

طرح رنگی زیبا در داخل و خارج از منزل شما مطمئنا ارزش خانه شما را افزایش می دهد و خریداران بالقوه بیشتری را جذب می کند. به علاوه، رنگ تازه و بوی آن باعث می شود که خانه شما مانند منزل جدید به نظر برسد بدون توجه به اینکه چه مدت در آن زندگی می کنید

نقاشی ساختمان تهران

نقاشی ساختمان به صورت سه بعدی

نقاشی های سه بعدی می توانند حالت برجسته به دیوار داده، گویی به دیوار حجم می دهند. نقاشی سه ‌بعدی نوعی از نقاشی است که با استفاده از تکنیک‌ های خطای دید، به‌صورت هوشمندانه‌ ای ذهن بیننده را به چالش می‌کشدو در واقع این نقاشی ها ذهن بیننده را فریب می دهد که در حال دیدن یک تصویر برجسته دارای بعد است ام در حقیقت این نقاشی روی یک سطح صاف دو بعدی رسم شده است.

شاید نمونه هایی از این نقاشی سه بعدی را در خیابان روی زمین نیز دیده باشید. این طرح و نقش‌ها در ابتدا فقط بر روی زمین و دیوار خارجی ساختمان ‌ها و در فضای باز اجرا می ‌شد ولی اکنون در بعضی از بخش ‌های خانه مانند دیوار اتاق پذیرایی، دیوار اتاق نشیمن یا دیوار اتاق‌خواب نیز مشاهده می ‌شود.

نقاشی ساختمان
نقاشی ساختمان
نقاشی ساختمان

نقاشی اتاق کودکان

کلینیک ساختمانی تهران با استخدام افراد با سابقه و آموزش دیده در جهت نقاشی ساختمان تهران همیشه بهترین و با کیفیترین کارها را به شما مشتریان تحویل می دهد.نکاتی را که استادکاران برای نقاشی اتاق کودکان در نظر میگیرند.

1- طرح و رنگ اتاق کودک لازم است متناسب با روحیات کودکانه باشد.

2- در بین انواع رنگ ساختمان باید رنگهای ساختمانی بدون سرب استفاده کنید.

3- بهتر است از خدمات مجرب‌ترین نقاش ساختمانی در تهران درزمینهٔ نقاشی ساختمان کودک بهره بگیرید.

4- در انتخاب طرح و رنگ به سن کودک نیز توجه داشته باشید.

5- در نقاشی ساختمان برای کودکان بهتر است به روانشناسی رنگ‌ها جهت رنگ آمیزی خانه نیز توجه داشته باشید.

نقاشی ساختمان تهران

چرا نقاشی ساختمان از اهمیت بالایی برخوردار است؟

همانطور که گفته شد، یکی از عوامل تاثیر گذار در زیباسازی ساختمان ها، نقاشی و رنگ آمیزی ساختمان ها می باشد که با استفاده از رنگ های مناسب و شاد می توانید علاوه بر جلوه دادن به ساختمان های خود،احساس شادی و انگیزه را در افراد برای درست انجام دادن وظایفشان ایجادکنید. محافظت از ساختمان در برابر زنگ زدگی و جلوگیری از ایجاد رطوبت ، عامل مهم دیگری است که کار نقاشی ساختمانی را پر اهمیت می کند. شرکت کلینیک ساختمانی تهران کار نقاشی ساختمان را با کمترین هزینه و بدون اتلاف زمان برای شما به انجام خواهد رساند.
اما یک سوالی که در این قسمت پیش می آید این است که چرا بیشتر افراد با وجود این همه تنوع در خدمات موجود در تنوع دهی به محیط خانه نقاشی ساختمان را در زندگی خود انتخاب میکنند؟ جواب این سوال بسیار آسان می باشد چون کار نقاشی ساختمان تهران جزوه کمترین هزینه، سریعترین زمان و راحت ترین خدمات برای زیباسازی ساختمان ها می باشد

نقاشی ساختمان تهران

رنگ های پر کاربرد برای نقاشی ساختمان

پرکاربردترین رنگ در نقاشی ساختمان رنگ روغنی می باشد که بدلیل دوام نسبت به بقیه رنگها مثل رنگ پلاستیک و اکرولیک… زیرسازی کامل دیوارها با بتونه روغنی و رزین ( روغن الیف) ماستیک کامل می باشد . اگر تصمیم به رفع برخی عیوب دیواری های خود را دارید بهتر است از رنگ روغنی استفاده کنید که هم قابل شستشو است و هم دوام بالایی دارد و هم زیرسازی خوبی که نسبت به بقیه رنگ ها دارد متاسفانه اکثر نقاش ها بخاطر افزایش سرعت کار در رنگ ها اکرولیک و پلاستیک رعایت نمیکنند. ولی در رنگ روغنی بخاطر اینکه رنگ روغنی بخاطر براقیتی (شفافیتی) که نسبت به بقیه رنگ ها دارد، نقاش ساختمان را ملزم به زیرسادی کامل تمامی سطوح دیوار ها می نماید تا کار اجرا شده عاری از هر گونه امواج باشد

نقاشی ساختمان

ارزیابی کیفیت کار نقاشی ساختمان تهران

بسیاری از نقاشان حرفه ای با توجه به تسلط و تجربه ای که دارند می دانند که باید چه کار کرده و چطور زمان را مدیریت نمایند. و با این اوصاف یقینا هزینه های نقاشی ساختمان کاهش می یابد.

در مرحله انتخاب نقاش ساختمان سعی کنید به جای قیمت کیفیت کار نقاش را ارزیابی نمایید. و این را می توانید از کارهای انجام شده و نظر مشتریان قبلی متوجه شوید. سعی کنید یک قرارداد تنظیم کنید. قرارداد نقاشی ساختمان باعث می شود که حقوق نقاش و کارفرما رعایت شود و تنش های احتمالی کاهش یابد.

ما در کلینیک ساختمانی تهران به شما این تضمین را میدهیم که کار خود را به بهترین وجه و با کیفیت انجام دهیم همچنین برای اینکه خیالتان از کار ما راحت باشد در ابتدای کار قراردادی وضع میکنیم و تعهدات زیر را به شما مشتریان عزیز می دهیم:

جلوگیری از بر آمده شدن رنگ – تعهدات زیر سازی کار – تعهدات رنگ ساختمان و مصالح جهت استفاده (با قید درجه و نام شرکت تولید کننده) – تعهد جلوگیری از حباب حباب شدن سطوح نقاشی شده – تعهد در مورد کپک‌زدگی (سفیدک) 

چند نمونه از کارهای نقاشی ساختمان تهران

نقاشی ساختمان تهران
نقاشی ساختمان تهران

نقاشی نما بیرونی ساختمان با کلینیک ساختمانی تهران

رنگ نما ساختمان , انواع آپارتمان , ویلا ,شیروانی , بافت دار , مجتمع های تجاری و مسکونی ,  با طناب و داربست با انواع رنگهای رنگ استخری , سان کالر , رنگ نانو , اکرولیک و غیره.

بعد از اجرای حتی با کیفیت ترین مواد در رنگ نما خارجی ساختمان باز هم در گذر زمان امکان معیوب شدن رنگ نما وجود دارد. طبیعی است که در اثر شرایط جوی و بارش باران یا غبار و اشعه خورشید رنگ نما به مرور زمان کیفیت خود را از دست بدهد. و نیازمند ترمیم باشند.رنگ نما تاثیر به سزایی در روحیه ساکنین آپارتمان , مجتمع ها و ساختمان ها دارد. امروز رنگ آمیزی نما در مدارس , ادارات , مهدکودک ها و ساختمان ها , مجتمع های تجاری بسیار رایج می باشد. از جهتی رنگ نما مانند عایقی و محافظ در برابر رطوبت و باران های مداوم می باشد. به خصوص در شهر های شمال کشور بسیار مناسب است. طبق تحقیقات اگر به شکل صحیحی از این رنگ در نمای شما استفاده شود, نمای ساختمان و آپارتمان شما حداقل تا ۱۰ تا ۱۵ سال در برابر عوامل جوی گوناگونی همچون باران مقاوم و عایق است.

انجام رنگ نما و رنگ آمیزی نما در تمام نقاط تهران و سراسر ایران با کیفیت عالی و قیمت مناسب در کلینیک ساختمانی تهران

نقاشی ساختمان تهران

چرا شرکت کلینیک ساختمانی تهران را برای نقاشی ساختمان انتخاب کنیم؟

تجربه کاری: نقاشی ساختمان شغلیست که انجام دهنده آن از دیگر شغل ها مانند گچ کاری و برق کاری و….. باید یک تجربه کوچکی داشته باشد، برای این که وقتی کار آخر انجام میشود اصطلاحاً باید کار را جمع کرد و به عنوان مثال احتمال این که یک نقاش در ساختمان کارهای جزئی گچ کاری را انجام بدهد بسیار زیاد است….. به همین دلیل تجربه کاری برای هماهنگی و اجرای کامل کار بسیار مهم است. و یکی دیگر از مسئله ها این است که شاخه های بسیار زیادی در نقاشی ساختمان وجود دارد

سرعت کاری:برای ایجاد هماهنگی کاری با دیگر اعضای ساختمان سرعت و برنامه کاری بسیار مهم است و یکی دیگر از مهم ترین بخش های انجام کار با سرعت مناسب این است که اکیپ کاری و نیروی انجام کار به اندازه کافی داشته باشیم در شرکت کلینیک ساختمانی تهران هر تعداد پروژه در حال اجرا داشته باشیم قادر هستیم اکیپ کاری وارد پروژه بکنیم.

زیبایی کاری:در نقاشی ساختمان تهران زیبایی بسیار مهم است ما برای این که زیبایی دو چندان به کار ببخشیم با مصالح درحه یک و ابزار های کاری و استاد کاران حرفه ای خود این کار را انجام میدهیم زیبایی کار بسیار برای ما مهم و حتی در صورتی که به عنوان مثال گچ کاری درست انجام نشده باشد قادر هستیم تمام ایرادات را بر طرف کنیم.

نقاشی ساختمان تهران

تماس مرکزی( تمام مناطق)

Enter your keyword