کلینیک ساختمانی تهران

کلینیک ساختمانی تهران

کلینیک ساختمانی تهران با بهره گیری از بهترین تجهیزات ساختمانی ، پرسنل کار آمد ، یک دهه سابقه میکوشد بهترین و با کیفیت ترین خدمات را در زمینه ی تاسیسات ساختمان ، تعمیرات ساختمان و  بازسازی ساختمان را به شما ارائه دهد.

Clinic Sakhtemani

ویژگی ها و تعرفه های کلینیک ساختمانی :

هر کلینک ساختمانی دارای یک سری ویژگی های خاص است که در این راستا کلینیک ساختمانی تهران بهترین و بارزترین ویژگی ها را داراست از جمله :

 • تاسیسات ساختمان

  تاسیسات ساختمان به طور کلی یعنی آماده کردن و فراهم آوردن شرایط مطلوب در یک ساختمان در جهت سکونت در آن میباشد . نصب سیستم های سرمایشی و گرمایشی ، تهیه و تنظیم و نگه داری موتورخانه ، نمای ساختمان ، و … نامید .

  اجرای درست تاسیسات ساختمان از آن جهت که با ایمنی ساختمان و افراد ساکن در ساختمان رابطه مستقیمی دارد بسیار مهم است و راه اندازی اشتباه و نادرست تاسیسات در ساختمان ، احتمال بروز مشکل و خسارات جبران ناپذیری می شود.

 

 • بازسازی ساختمان

  بازسازی ساختمان ممکن است به دلایل مختلفی اتفاق بیافتد ، مثلا ممکن است که صاحب ساختمان بخواهد قسمت هایی از ساختمان را باب میل و سلیقه خود یا اعضای خانواده اش تغییر دهد ، اینجاست نیاز به گروهی دارد که کار بازسازی ساختمان را برای آن ها با نهایت دقت و کیفیت انجام بدهد . ممکن است بازسازی بر اثر فرسودگی و آسیب دیدن قسمت هایی آز آن انجام بگیرد ، که اگر بازسازی و تعمیرات به درستی و سریعا انجام نشود ممکن است موجب شود که خسارت های بیشتری به سایر قسمت های ساختمان وارد آید و هزینه و وقت اضافی در پی داشته باشد.

 

 • تعمیرات ساختمان

  تعمیرات  منزل و تغیر دکوراسیون  و طرح منزل معمولا بعد از گذشت چند سال از هر ساختمان و در اثر فرسوده شدن تاسیسات و لوله کشی و کابینت ها و دیوارها و قدیمی شدن دکوراسیون و طرح منزل انجام می شود .در واقع تعمیرات ساختمان منزل به چند دسته تقسیم میشوند : بازسازی ممکن است فقط شامل بازسازی کف باشد یا ممکن است شامل تغیر دکوراسیون دیوار ها نیز بشود به هر حال هر کاری که در ساختمان برای تغییر طرح و نوسازی ساختمان انجام میشود در تعمیرات باید این مهم را در نظر گرفت که نمای اصلی ساختمان دچار تغییر اساسی نشود و همچنین باید تعمیرات از کل به جز صورت بگیرد.

 

درباره ما
Support
کلینیک ساختمان

فعال در تمام مناطق تهران و به صورت 24 ساعته حتی روز های تعطیل

مدیریت قوی کلینیک ساختمانی تهران باعث شده است که شرکت جمع بهترین معماران ، مهندسان و کارشناسان کار های ساختمانی باشد به ما اعتماد کنید.

بازسازی ساختمان

بعد از پایان پروژه هایی که توسط شرکت کلینیک ساختمانی اجرا شده است ، کار ما تازه شروع شده است و کارشناسان ما به طور مرتب از پروزه بازدید کرده و نواقص احتمالی در کار را رفع می کنند.

ما به کار خود ایمان داریم و تمام خدمات خود را که قرار است به مشتری ارائه دهیم تماما در قراردادی تنظیم کرده و کار خود را پشتیبانی و ضمانت میکنیم.

ساخت و ساز بناهای قدیمی ، منازل کلنگی و بازسازی و تعمیر و سرویس تاسیسات همه و همه در کلینیک ساختمانی تهران انجام میشود.

رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان ها ، دیوار مدارس ، لوله ها و … را به کلینیک ما بسپارید.

ما با طراحان دکوراسیون خود محیطی پر از آرامش را برای شما بوجود می آوریم با ما تحول و تازگی را تجربه کنید.

با شنیدن صدای شما و استفاده از خدمات ما خرسند خواهیم بود

تماس مرکزی( تمام مناطق)

Enter your keyword