بازسازی ساختمان تهران |44387424| پرسنل مجرب

 بازسازی ساختمان در تهران و حومه

بازسازی ساختمان ممکن است به دلایل مختلفی اتفاق بیافتد ، مثلا ممکن است که صاحب ساختمان بخواهد قسمت هایی از ساختمان را باب میل و سلیقه خود یا اعضای خانواده اش تغییر دهد ، که اینجاست نیاز به گروهی دارد که کار بازسازی ساختمان تهران را برای آن ها با نهایت دقت و کیفیت انجام بدهد. و یا ممکن است بازسازی بر اثر فرسودگی و آسیب دیدن قسمت هایی آز آن انجام بگیرد ، که اگر بازسازی و تعمیرات به درستی و سریعا انجام نشود ممکن است موجب شود که خسارت های بیشتری به سایر قسمت های ساختمان وارد آید و هزینه و وقت اضافی در پی داشته باشد.

بازسازی ساختمان

معرفی شرکت کلینیک ساختمانی

شرکت کلینیک ساختمانی تهران با داشتن پرسنل متخصص و کار بلد ،جوان و با سابقه در انجام امور ساختمانی از قبیل تعمیرات ساختمان ، بازسازی ساختمان ، تاسیسات ساختمان و سایر خرده کاری های ساختمانی از سال 1385 در تمام نقاط تهران فعالیت دارد و تا این لحظه توانسته است خدمات ساختمانی در شان هم استانی های عزیز را ارائه دهد .

تعمیرات در منزل

شرایط بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان بنابه موقعیت جغرافیایی فرق میکند برای مثال بازسازی در ساختمان در کشورهای آفریقایی عمدتا بازسازی سازه های چوبی میباشد زیرا اکثر خانه های آن ها از چوب ساخته می شود ، اما در کشور ما ایران بازسازی به گونه ایی دیگر است و در اینجا با بازسازی ساختمان هایی سرو کار داریم که از مصالح ساختمانی مرسوم در کشور مانند : آجر ، سیمان ، گچ و … ساخته شده است . با توجه به حجم عظیم ساختمان سازی در ایران امروزه امر بازسازی در تهران به شدت رواج یافته و نیازمند شرکتی است که دانش لازم را در این حیطه داشته باشد ،شرکت کلینیک ساختمانی تهران با داشتن تجربه کافی و استفاده از پرسنل متخصص در این زمینه می تواند شرکتی مناسب برای انجام بازسازی های ساختمان شما باشد.

اصول بازسازی

رعایت اولویت ها در بازسازی ساختمان

همه مطلع هستیم که بازسازی ساختمان تا مقدار بسیار زیادی هزینه بر است و اگر بازسازی در ساختمان هم به خوبی انجام نگیرد ممکن است هزینه های دیگری هم در پی داشته باشد، پس در ابتدای شروع بازسازی ، حتما سایر قسمت های دیگر ساختمان را بررسی کنید تا مبادا آن ها هم نیازمند بازسازی باشند ،  زیرا بازسازی کلی ساختمان اصولی تر و با کیفیت تر و قاعدتا کم هزینه تر هم می باشد.

نقشه ریزی در بازسازی

 نقشه اولیه بازسازی ساختمان

کلینیک ساختمانی تهران با داشتن متخصصان نقشه کشی در باب تعمیرات ، تاسیسات و بازسازی ساختمان ، نمای کلی کار را با استفاده از سلیقه و نظرات مشتریان عزیز طرح میکند و سپس بر اثاث نقشه و طرح از پیش آماده شده تعمیرات ساختمان و بازسازی آن را انجام میدهد.

طرح ریزی

ایجاد طرح مورد نظر قبل از بازسازی ساختمان

اگر تصمیم به بازسازی ساختمان خود گرفته اید ، باید به ظاهر و کیفیت کار بعد از اجرای پروژه توجه ویژه ایی داشته باشید. پس از شرکت ساختمانی در خواست مشاوره دریافت کنید که فکر همه چیز را کرده باشد ، ما با شماییم تا در همه جا و همه حال یاری کننده شما در پروژه های ساختمانی باشیم. نقشه کشی سه بعدی برای پروژه های ساختمانی شما با دقیق ترین دستگاه های نقشه کشی کوچکترین محاسبات ساختمانی را در نظر میگیریم و بهترین پروژه را تحویل می دهیم.

همانطور که میدانید بازسازی سقف ، آشپزخانه و سرویس بهداشتی از جاهایی است که نیازمند بازسازی درست و حسابی و بر اساس اصول ساختمان سازی میباشند تا در پایان کار ظاهر منزل و ساختمان را بد و زشت جلوه ندهند ، اینجاست که شما در ابتدای بازسازی ساختمان نیاز به طرح و نقشه کلی از پایان پروژه بازسازی دارید تا نمایی از کار مورد نظرتان اجرا شود.

تاسیات و بازسازی

 پرسنل خدمتگذار در بخش بازسازی

 آیا برای انجام با کیفیت هر نوع پروژه ساختمانی مانند : بازسازی ساختمان ، تعمیرات ساختمان و… تنها تخصص و تجهیزات پیشرفته لازم است؟ جواب به این سوال منفی است چون ترکیبی از پرسنل متخصص ، تجهیزات پیشرفته و روحیه بالای پرسنل ساختمانی می تواند که بهترین خدمات و پروژه های ساختمانی را به شما تحویل دهد.

تحویل سریع برترین پروژه های بازسازی ساختمان

آیا بدنبال یک شرکت ساختمانی در تهران هستید که پروژه بازسازی و تعمیرات شما را در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل دهد ؟

کلینیک ساختمانی تهران با در اختیار داشتن بزرگترین و مجهزترین تجهیزات ساختمانی و پرسنل کا آمد شامل : برترین و با تجربه ترین مهندسان ، پیمانکاران و کارگران ساختمانی اماده ارائه خدمات ویژه و حرفه ایی به صورت تضمینی در کوتاه ترین زمان ممکن به شما عزیزان می باشد .

بازسازی در تهران ، تعمیرات ، تاسیسات ساختمان ، رفع نم و رطوبت ساختمان

بازسازی در تهران

مناطق تحت پوشش کلینیک ساختمانی تهران

مناطق تحت پوشش کلینیک ساختمانی تهران

در حال حاضر شرکت کلینیک ساختمانی خدمات تعمیرات ساختمان ، بازسازی ساختمان ، تاسیسات ساختمان را در تمام مناطق تهران ، کرج و حومه آن به طور کامل در اختیار ساکنان این مناطق گذاشته است و با استفاده از کارای و تجربه پرسنل ساختمانی خود آماده خدمت رسانی است.

مراحل بازسازی ساختمان

1

سفارش در ابتدای انجام سفارش توسط مشتری کارشناسان ما با حضور در محل انجام کار تمامی قسمت ها را بازدید میکنند و مشکلات و موانع کار ، نیروی انسانی و تجهیزات مورد نیاز برای کار را پیش بینی میکنند .

2

طرح ریزی ایجاد طرح و نقشه کلی از پایان کار توسط تیم نقشه کش شرکت

3

شروع به کار تخریب قسمت هایی از ساختمان و یا دیوار چینی ها مورد نیاز برای بازسازی ، تاسیسات و تعمیرات ساختمان

4

پاکسازی در پایان اجرای پروژه بازسازی و پاکسازی محل بازسازی و تعمیرات ساختمان از مصالح و نخاله های موجود و اضافه

بازسازی با برترین تجهیزات

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و به بازار امدن فناوری ها و ابزار های پیشرفته در جهت ایجاد ساختمان سازی و بازسازی هر شرکتی که از این ابزار ها و دانش بهره گیرد می تواند به بهترین شکل ممکن خدمات خود را در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد .

کلینیک ساختمانی تهران هم از این قائده مستثنی نیست و می تواند به بهترین شیوه های ممکن از این ابزار و تجهیزات بهره ببرد ، ما با در اختیار داشتن برترین مهندسان ، پیمانکاران و استادکاران ساختمانی که با دانش روز ساختمان و بازسازی ساختمان آشنایی دارند و همچنین در اختیار داشتن برترین تجهیزات بازسازی و ساختمان سازی می توانیم بهترین ها را در اختیارتان بگذاریم .

بازسازی ، بازسازی در تمام مناطق تهران ، بازسازی ساختمان های قدیمی 

بازسازی ساختمان های قدیمی

صفر تا صد بازسازی ساختمان با کلینیک ساختمانی

کلینیک ساختمانی در بازسازی آپارتمان ها ، پیمانکاری ساختمان ، ساخت و ساز 0 تا 100 ، طراحی دکوراسیون داخلی ، بازسازی منازل قدیمی ، طراحی و اجرای نمای ساختمان ، بازسازی برج ، بازسازی بنا های قدیمی ، رفع نم و رطوبت ساختمان ، نصب و تعمیر لوله های ساختمان ، تاسیسات ساختمان و انواع خرده کاری ساختمان در تهران فعالیت دارد .

شما می توانید همین الان با مشاوران ما تماس گرفته و توضیحات لازم را بشنوید ، ما در تمام حوزه های ساختمانی فعالیت ممداوم ارائه می دهیم .

خدمات بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان در تهران

امروزه عوامل بسیار زیادی در انجام عملیات بازسازی تاثیر گذار هستند ، عواملی همچون رشد بی افسار قیمت مسکن ، بالارفتن قیمت زمین های مسکونی و نداشتن قدرت خرید مردم از جمله این عوامل هستند .

در این بازار پر رونق سوخت و ساز شرکت های ساختمانی بسیاری دایر شده اند که در امر بازسازی فعالیت مداوم و 24 ساعته ارائه می دهند و این بسیار مهم است که شما عزیزان پروژه های خود را به شرکتی بسپارید که توانایی انجام دقیق و با کیفیت ان را داشته باشد و همچنین از کمترین مصالح و با کیفیت ترین ها استفاده کند ، کلینیک ساختمانی تهران با در اختیار داشتن مهندسان و پیمانکاران ساختمانی خبره می تواند تخصصی ترین بازسازی ها را به همراه تعرفه های پایین در اختیارتان بگذارد .

بازسازی حرفه ایی.

  • تجهیزات به روز و پیشرفته مطابق با استاندارد های جهانی 
  • مهندسان و پیمانکاران خبره
  • استادکاران ساختمانی توانا و متخصص
  • ارائه نقشه های اصولی و از پیش تعیین شده 

این ها تنها بخشی از خدمات حرفه ایی کلینیک ساختمانی در تهران است .

بازسازی و داشتن طرح و نقشه قبلی

انجام بازسازی و کلیه فعالیت های ساختمانی مربوط به امور بازسازی ساختمان تهران باید بر اساس طرح و نقشه قبلی انجام بگیرند .

در ابتدای شروع فعالیت ها در حوزه های ساختمانی باید تمام جوانب کار ، اعم از مصالح ساختمانی لازم و همچنین نیروها و تخصص هخای مورد نظر را در قالب برنامه و نقشه ایی تعیین کرد تا روند اجرای پروژه به اسانی و با محدودترین مشکل ها انجام بگیرد .

کلینیک ساختمانی تهران با استفاده از تجهیزات و نیروهای متخصص خود در تمام عرصه های می تواند تمام بازسازی های شما عزیزان را از قبیل ، بازسازی منزل ، بازسازی حیاط ، بازسازی نمای ساختمان و … را در کوتاه ترین زمان ممکن و با دقت انجام دهد .

بازسازی اصولی

بازسازی ارزان در تمام مناطق تهران

ما یک شرکت معتبر ساختمان هستیم که میتوانیم با کمک پرسنل جوان و با انگیزه خود بر ترین خدمات و فعالیت های ساختمانی را به خصوص در حوزه های تعمیرات ، بازسازی ساختمان ، لوله کشی ساختمان ، بنایی ساختمان در اسرع وقت و در کوتاه ترین زمان ارائه دهیم .

در ادامه مطالب با ما همراه باشید.

بودجه و میزان هزینه یکی از فاکتور های مهم در بازسازی ساختمان

قطعا همه می خواهند که خانه خود را با کمترین هزینه بازسازی کنند. اما ممکن است هزینه های بازسازی و تعمیرات از آن چه که در ابتدا در نظر گرفته اید بسیار بیشتر شود. به همین دلیل بسیار مهم است که قبل از شروع تعمیرات جمع مخارج کلی را حساب کرده و میزان حد و مرز هزینه های خود را مشخص کنید. برای انجام این کار نیازی نیست که بودجه خود را افزایش دهید، اما هزینه های کار های بازسازی و تعمیرات را نیز دست کم نگیرید.

شاید استفاده از مصالح بدون کیفیت از نظر اقتصادی به صرفه تر به نظر برسد، اما ممکن است در طول تعمیرات مشکلاتی را ایجاد کرده و به همین دلیل زمان انجام کار ها نیز افزایش یابد. این موضوع از نظر دستمزد کارگرها و از نظر زمان نیز برای شما گران تمام خواهد شد. به همین دلیل هنگام مشخص کردن هزینه های مورد نیاز، ابتدا به خوبی بررسی های لازم را انجام داده و بر اساس آن بودجه بندی کنید.

یکی از ویژگی های بارز کلینیک ساختمانی تهران میزان پایین تعرفه و هزینه ها است اگر می خواهید بازسازی و تعمیرات منزلتان با هزینه کم و بهترین کیفیت انجام شود با ما تماس بگیرید.

شعار ما سود کم مشتری بیشتر

بازسازی ساختمان تهران

چگونه بهترین روش را برای بازسازی ساختمان خود انتخاب کنیم؟

برای بازسازی ساختمان های چندین طبقه و برج ها، کارشناسان متخصص روش های مختلفی را پیشنهاد می کنند که ما برای شما بخشی از آن را توضیح خواهیم داد. تشخیص اینکه بازسازی ساختمان شما باید با چه روشی انجام شود یا نیاز به افراد متخصص در کار بازسازی ساختمان دارد، برای صاحبان ساختمانها عملا کاری بسیار دشوار است. از طرفی حتی در صورت تشخیص روش درست اجرای بازسازی، این فرآیند احتیاج به تخصص فوق العاده بالایی دارد. همچنین پیدا کردن شرکت هایی که عمل بازسازی را توسط مهندسین معمار و کارشناسان متخصص  که مسئولیت پذیری بالایی داشته باشندجزو لزومات امر بازسازی ساختمان است. در کنار تمامی موارد اشاره شده برای افرادی که بازسازی ساختمان را انجام می دهند حتما باید بیمه مناسب پرداخت شود تا عواقب و خطراتی که در هنگام کار بازسازی امکان دارد بوجود آید را متوجه صاحبان ساختمان نکند. همه اینها عملا احتیاج به یک مدیریت بسیار قوی و داشتن همه تجهیزات روز دارد که مجموعه کارویس افتخار دارد که به راحتی پیچیده ترین پروژه های بازسازی ساختمان را مدیریت کند که رضایت کامل شما را به همراه خواهد داشت.شرکت کلینیک ساختمانی تهران با کارشناسان و مهندسین معمار خود تیمی را تشکیل داده که بازسازی ساختمان شما را با بهترین کیفیت مصالح ساختمانی و بروز ترین روش ها اجرا خواهد کرد و رضایت تمام و کمال شمارا تضمین و زیبایی فوق العاده ایی را به ساختمان شما هدیه خواهد داد.

بازسازی ساختمان تهران

بعضی از کارهای که در بازسازی ساختمان انجام میشود:

نوسازی آشپزخانه
تعویض لوله ها فرسوده قدیمی.
جایگزینی لوازم و ارتقاء کابینت و امکانات دیگر.
بازسازی حمام.
جایگزینی وسایل روشنایی.
بازگشت به زیبایی خانه.
تغییر چیدمان اتاق خواب و یا اضافه کردن حمام.
تغییر کف پزیرایی و آشپزخانه و در صورت نیاز اطاق های خواب.
تغییرات در دکوراسیون داخلی.
اجرای زیباسازی با کناف در سقف.
تغییر درب و پنجره به درب های با شیشه دوجداره.
با خیال راحت بازسازی ساختمان و آپارتمان فرسوده خود را به شرکت کلینیک ساختمانی تهران بسپارید و منزل خود را به خانه ای شیک، مدرن و رویایی تبدیل نمایید.

بازسازی ساختمان

مزایای بازسازی ساختمان

1-جلوگیری از پیشرفت خسارات : همانطور که می دانید با گذشت زمان ابزار و متریال ساخمانی دستخوش تغییرات نامطلوبی می گردد و در صورت گسترش این نواقص و عدم توجه به آنها , عمر مفید سازه کاهش می یابد . بازسازی ساختمان روشی برای جلوگیری از ضررهای جانی و مالی در کنار افزایش طول عمر سازه می باشد .

2-صرفه جویی در هزینه و زمان : هزینه ی بازسازی ساختمان بسیار به صرفه تر از تخریب کلی سازه است , ضمن اینکه در مدت کوتاه تری ساختمان را مستحکم و مقاوم می کند

3-امکان تغییر کاربری : بازسازی ساختمان بدلیل امکان ایجاد تغییرات ظاهری مثل نما و تغییرات داخلی یکی از بهترین راه کارها برای استفاده از ساختمان در کنار تغییر کاربری می باشد .
با بازسازی ساختمان می توان افزایش , کاهش و تغییر فضا داشت در عین حال که می توان سازه را برای کاربری جدید آن آماده کرد , بر فرض مثال ساختمان های اداری بدلیل عبور و مرور بسیار , سریع تر از سایر ساختمان ها با کاربری متفاوت فرسوده می شوند . به همین منظور می توان اقداماتی را ترتیب داد تا سازه را برای کاربری مخصوص آن آماده کرد و مقاومت و طول عمر مفید آن را افزایش داد

بازسازی ساختمان
تماس مرکزی( تمام مناطق)

Enter your keyword