تاسیسات ساختمان تهران |44387424| پرسنل کارآمد

  تاسیسات ساختمان

تاسیسات ساختمان به طور کلی یعنی آماده کردن و فراهم آوردن شرایط مطلوب در یک ساختمان در جهت سکونت در آن میباشد .

به طور کلی میتوان تاسیسات ، تعمیرات و بازسازی ساختمان را استفاده از تمام تخصص و امکانات شرکت هایی فعال در عرصه عمران و مهندسی ساختمان در جهت ، تعمیر و بازسازی ساختمان ، نصب سیستم های سرمایشی و گرمایشی ، تهیه و تنظیم و نگه داری موتورخانه ، نمای ساختمان ، و … نامید .

اجرای درست تاسیسات ساختمان از آن جهت که با ایمنی ساختمان و افراد ساکن در ساختمان رابطه مستقیمی دارد بسیار مهم است و راه اندازی اشتباه و نادرست تاسیسات در ساختمان ، احتمال بروز مشکل و خسارات جبران ناپذیری می شود.

تاسیسات ساختمان کلینیک ساختمانی

تعریف تاسیسات در ساختمان

تاسیسات ساختمان شامل لوله کشی ساختمان ، لوله کشی فاضلاب ساختمان ، لوله کشی آب  سرد و گرم در ساختمان ، تهیه و نصب سیستم های گرمایشی و سرمایشی در ساختمان ، عایق کاری ساختمان ، هوشمند سازی ساختمان ، جوشکاری در ساختمان و … میباشد .

شرکت کلینیک ساختمانی تهران با داشتن پرسنل توانمند و خدوم و خدمتگذار در عرصه تاسیسات ساختمان ، تعمیرات ساختمان و بازسازی ساختمان در استان تهران بدرخشد و بهترین و با کیفیت ترین پروژه های ساختمانی را به شما تحویل دهد.

انواع تاسیسات در ساختمان

تاسیسات در ساختمان به دو بخش تاسیسات مکانیکی و تاسیسات الکتریکی تقسیم می شود

تاسیسات مکانیکی

تاسیسات مکانیکی

پکیج های گرمایشی و سرمایشی و سرویس و نگه داری ان

موتورخانه مرکزی ساختمان و سرویس و نگه داری آن

طراحی ، ساخت و نصب آسانسور در ساختمان

پکیج و سیستم های بخار

آتش نشانی ساختمان و تاسیسات ساختمان

گاز کشی ساختمان

و …

تاسیسات الکتریکی

تاسیسات الکتریکی

برق و نور پردازی ساختمان

سیمکشی در داخل ساختمان

هوشمند سازی ساختمان

و… سایر کارهای تاسیسات ساختمان

توانایی های لازم برای انجام تاسیسات در ساختمان

برای اجرای یک پروژه تاسیسات ساختمان شرط اول ان است که از اکیپی توانمند و استادکاران تاسیسات در ساختمان استفاده شود ما در این جا به برخی از توانایی های لازم برای انجام پروژه  های تاسیسات ، بازسازی و تعمیرات ساختمان اشاره میکنیم

توانایی ایجاد نقشه کار در ابتدا و کار بر روی نقشه ها

توانایی استاد کاران در خواندن نقشه ها 

داشتن مهارت های فنی و عملی خوب توسط استادکاران

رعایت نظم و ترتیب در انجام پروژه

توانایی بدنی مناسب و خوب پرسنل تاسیسات ساختمان

رعایت نکات ایمن در حین کار  تاسیسات ساختمان

توانایی انجام کار به صورت گروهی و فردی 

پرسنل کار آمد

ما اینجاییم تا با تمام توان و تخصص خود پروژه های ساختمانی شما را بر عهده بگیریم و با برترین و بهترین کیفیت به شما تحویل دهیم ، رسالت ما در کلینیک ساختمانی تهران همین است . ما را با خود یکی بدانید این یک شعار نیست بلکه حقیقتی است از ما 

تاسیسات ساختمان با برترین دانش و تخصص و ابزار 

بهترین بازسازی ساختمان

تاسیسات ساختمان خود را از صفر تا صد و به صورت کامل به ما بسپارید تا با استفاده از بهترین استادکاران و مهندسان ساختمانی  حیاتی تازه به ساختمان شما ببخشیم و آن را از حالت سرد و بی روح در آورده و به محیطی جذاب و دلنشین تبدیل کنیم ، ما یعنی تمام پرنل کلینیک ساختمانی با دارای تخصص و تجربه کافی در زمینه بازسازی و تعمیرات ساختمان هستیم و شما با سپردن پروژه های تاسیسات ساختمان خود به ما نویدی تازه را در رابطه با بالا بردن کیفیت زندگی خود به کسانی که دوست شان دارید میدهید ، پس همین الان با ما تماس بگیرید و ما را چند روزی میهمان خانه خود کنید.

Call Now Buttonتماس مرکزی( تمام مناطق)

Enter your keyword